Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Kukulla Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  242

cke moj kukull qe po qan
s'te vjen keq per mua
ti e di se te kam xhan
Sa shume te dua

Jo jo jo ti nuk me do
Kot fjalet i thua
Po te flasin ja degjo
Jane shoqet e tua

Po ta dish se ku po shkoj
Nuk ke per te qare
Abetaren do mesoj
Jam ne klase te pare

A,B,C,Ç,D,Dh,E
Dhe shkronja te tjera
Kur ne fjale i lidhim ne
Celin si pranvera

Ky tekst u dërgua nga EmiRenditja: Top 200
Publikimi: 24/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 5


Kenge Per Femije - Kukulla Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kukulla Ime".
3. Video është e këngës "Kukulla Ime", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.