Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Cirku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  19

shkova me shoqe cirkun vizitova
oh sa u kenaqa me shume mrekulli
tigrin e rrezikshem
me dor e ledhatova
per her te fundit hunden ja shtrengova

Reff....2

cirku eshte i mbushur plot magji
rrotull sillet balle nje ari
del majmuni me nje biciklet, sikur njeri papagalli flet

tani per cdo dite shkoj ne cirk
dhe shikoj filma fantastik
shume te bukur jane
shume te mire jane
kenaqem duke bere ata shaka

reff.....2

cirku eshte i mbushur plot magji
rrotull sillet balle nje ari

del majmuni me nje biciklete
sikur njeri papagalli flet


Ky tekst u dërgua nga Miridona

Kenge Per Femije - Cirku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cirku".
3. Video është e këngës "Cirku", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0