Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Këngë Për Mësuesen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  57

O Mësues i dashur
Ne të duam shumë
Ti për ne je prind i dytë
Që na edukon

Ne në shkollë shkojmë
Gjithmon të gëzuar
Dhe mësimet i mësojmë
Sic na ke mësuar

Festën e Mësuesit
Gjithmon’ do ta festojmë
Lulet më të bukura
Ne do tja dhurojmë


Kenge Per Femije - Këngë Për Mësuesen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Mësuesen".
3. Video është e këngës "Këngë Për Mësuesen", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 1