Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Kenge Per Femije - Nuk Festoj Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

25/12/2018

2018-12-25T08:06:03+00:00Mbylla syte degjova festen ndeza yjet nji nga nji
Po trokasim hape deren thuaje nje deshir dhe ti
Hapa syte ndjeva festen bien zilet nji nga nji
Po trokasim hape deren
Sonte nuk je vetem ti oh
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vi e do festojme te dy di
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapim bashk dhuratat do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vije e do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapim bashk dhuratat do festojme te dy
Une e morra sot dhuraten kur qeshen ata sy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vi e do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapimbashk dhuratat do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Ku te jesh atje do vij e do festojme te dy
NUK FESTOJ PA TY
NUK FESTOJ PA TY
Do ti hapim bashk dhuratat do festojm te dy


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet