TEKSTESHQIP

Kenge Per Femije
Erdh Nje Dallendyshe
Lyrics

ne ballkonin e shtepis
pa shiko moj gjyshe
pran deges se qershis
erdh nje dallendyshe

ref;eja dallendyshe
bashk me shoqet o
ne shtepin tone
ti fole nderto

e pa gjyshja dallendyshen
dhe doli te dera
degjo bij me tha mua
na erdhi pranvera

ref
eja dallendyshee
bashk me shoqet oone shtepin ton ti fole nderto.

DËRGOI: