Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Me Hair E Me Te Mbare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

O me hair e me te mbare
more djale
o me hair e me te mbare
more djale

qe na bere kete dasme
more djale
qe na bere kete dasme
more djale

po gezon dhe nen' dhe babane
more djale
po gezon nenen dhe babane
more djale

edhe miqesine me rradhe
more djale
edhe miqesine me rradhe
more djale

oh kjo dhenderi e pare
more djale
oh kjo dhenderi e pare
more djale eeeee

o florinje e margaritare
more djale
florinj' e margaritare
more djale

vazhdon ....


Kenge Popullore - Me Hair E Me Te Mbare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Hair E Me Te Mbare".
3. Video është e këngës "Me Hair E Me Te Mbare", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0