Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Goca Ne Oborre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Goca ne oborre po ma ban me dore
Po ma ban me dore ajo vetull holle 2x

Goca ne qardake mu ka ba merake
Mu ka ba merake ajo shtat bajrake 2x

Goca ne qarshie po ma ban me sye
Po ma ban me sye o ajo shtat selvije 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Goca Ne Oborre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goca Ne Oborre".
3. Video është e këngës "Goca Ne Oborre", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0