Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Ç’po Këndon Bilbili Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  49

I: Ç’po këndon bilibli moj
O në degë të manit
O në degë të manit! :I
Ai këndon për mue moj
S'do t’ia di asnjanit
S'do t’ia di asnjanit!
Ref.:
I: Këndo bilbil i fushave
Bashkë me kengën e vashave
Që këndojnë lëndinave
Pranë trandafilave :I
Ç’po këndon bilbili moj
O në degë të mollës
O në degë të mollës!
Ai këndon për mue moj
S'do t’ia di asnjanës
S'do t’ia di asnanjës!
Ref.:
K’ndo bilbil….


Ky tekst u dërgua nga Lorik

Kenge Popullore - Ç’po Këndon Bilbili Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç’po Këndon Bilbili Moj".
3. Video është e këngës "Ç’po Këndon Bilbili Moj", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0