Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Ndaç Me M’vra Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Ndaç me m’vra moj, ndaç me mbytë
Ndaç verbomi, të dy sytë
Kurgja n’jetë ma keq s’ma ban
Se m’ndrron mu’ me tjetërkand.
Ref.:
Sa t’jem gjallë ti shpirtin falma!
Se kur t’vdes ti vorrin kallma!
Arijetë, Arijetë, Arijetë!
Mos më thu’j se nji herë m’ke dashtë
Se m’ke dashtë moj me gjithë shpirt
Njimijë herë m’ke dashtë me fjalë
Asnjëherë moj me gjithë shpirt.
Ref.:
Sa…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Ndaç Me M’vra Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndaç Me M’vra Moj".
3. Video është e këngës "Ndaç Me M’vra Moj", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0