Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Dua Të Kem Pranë Gjithnji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Sa herë shof fytyrën tande
Që buzeshë me ambëlsi
Ndëgjoj zanin tand me andje
Kur më flet me dashuni.
Due me t’pasë unë pranë gjithnji
Me ty jetën ta kalojmë
Vetëm vashë nuk mund të rri
S’kam gëzim as lumturi.
Ku do t’jem për ty mendoj
Kurr nga mendja s’të largoj.
Me ty zemra ndien gëzim
Gjithnji t’pres me padurim.
Eja, eja të këndojmë
Zemrat tona t’i bashkojmë.
Jetë të lumtur të fillojmë
Çerdhe t’bukur të ndërtojmëNuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Dua Të Kem Pranë Gjithnji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Të Kem Pranë Gjithnji".
3. Video është e këngës "Dua Të Kem Pranë Gjithnji", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0