Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Sa Të Dua Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Sa të dua unë
Moj lule zamaku.
Ty të don një çun
Ç’e ka zanë maraku!
Bukuria jote
Syri jot i shkruar.
Mori vajzë e bukur
Sa je zbukuruar.
Të ka falë natyra
Ty dhe bukurinë.
Ti je plot me ngjyra
Falma dashurinë!3Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - Sa Të Dua Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Të Dua Unë".
3. Video është e këngës "Sa Të Dua Unë", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0