Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - E Si Ta Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  8

O jetë të thërras
Por nuk gjindesh dot.
Dashurinë që kam
Kurr mos e harro!
Ref.:
E si ta them sa shumë të dua
Si dritën e syve t’mi.
Jo në botë kurr tjetër s’dua
Lule t’bukur porsi ty.
Mos më le n’vetmi
Gjithmonë të kujtoj.
E imja dashuri
S’mundem të t’harroj.
Ref.:
E si…Nuk kemi video për këtë këngë.
Kenge Popullore - E Si Ta Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Si Ta Them".
3. Video është e këngës "E Si Ta Them", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0