Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Popullore - Metelikun Ta Kam Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  10

metelikun ta kam fale bej aman amanti ala se ke arxhu a aaaaaaamane .
Blej kalem e mere qep e gjylfet tue ja me i shkrue sa e bukur jee.


Ky tekst u dërgua nga Besa

Kenge Popullore - Metelikun Ta Kam Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Metelikun Ta Kam Fal".
3. Video është e këngës "Metelikun Ta Kam Fal", por nuk këndohet nga Kenge Popullore.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kenge Popullore:


Komente 0