A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kengetare Te Ndryshem - Kenge Shkodrane

Kengetare Te Ndryshem - Perrlat E Folkut Vol.1

Kengetare Te Ndryshem - Kolazh (1996)

Kengetare Te Ndryshem - Etnik Volumi 2 (2004)

Kengetare Te Ndryshem - Etnik Volumi 1 (2004)

Kengetare Te Ndryshem - Hitet Folklorike Vol.1 (2005)

Kengetare Te Ndryshem - Ne Telefon (2013)

Kengetare Te Ndryshem - Albanian Love Songs (Part. 1) (2014)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019