Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keni - Ata (Feat. Mapno)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Yeah
Ayy
Ata zdojn me u shty
Une saher vi spo mpresin
Jam me shokt e mi
Une dal prej shpis me hekrin
Kta po thojn qe jan G
Amo kurr skan shit vec lefin
Une jam perdit tu
Bo tregti per shtetin
Nuk o tu ma ni se
Ata e din nuk o mir
Kur ma prishin qejfin

Ata zdojn me u shty
Une saher vi spo mpresin
Jam me shokt e mi
Une dal prej shpis me hekrin
Kta po thojn qe jan G
Amo kurr skan shit vec lefin
Une jam perdit tu
Bo tregti per shtetin
Nuk o tu ma ni se
Ata e din nuk o mir
Kur ma prishin qejfin

Nzon ton ato nuk sillen
Shqipe bin pertok
Jan kot ato vec tiren
Kurr nuk kan shit drrog
Kam shok qe ma
Rujn shpinen
Shok per kok
E ti vec thuj ku i merr kilet
Vina nami 1 korr
Kekri en dor
Prit te jetojm
Rrezik prap e provojm
Armik mos e thuj ti me goj
Muzik nuk do me then loj
Yeah
Fjalet po dalin me ggjoj
Punet qe thojn
Nuk i preki me dor
Femrat qe ju i kini
Une nuk i perdor
Yeah
Kam rrethin e fort

Ata zdojn me u shty
Une saher vi spo mpresin
Jam me shokt e mi
Une dal prej shpis me hekrin
Kta po thojn qe jan G
Amo kurr skan shit vec lefin
Une jam perdit tu
Bo tregti per shtetin
Nuk o tu ma ni se
Ata e din nuk o mir
Kur ma prishin qejfin

Ata zdojn me u shty
Une saher vi spo mpresin
Jam me shokt e mi
Une dal prej shpis me hekrin
Kta po thojn qe jan G
Amo kurr skan shit vec lefin
Une jam perdit tu
Bo tregti per shtetin
Nuk o tu ma ni se
Ata e din nuk o mir
Kur ma prishin qejfin

Hard times
Sado feel broke
Une prap keshi
Krejt kta dun
Me mlon posht
Une prap keshi
Shok vijn
Edhe shok shkojn
Une prap i njejti
Kurr njet skam menu
Keq e per shum fjal
E kam mbyll veshin
Gjith nrrug une kom bashk
Dajt vijn edhe bojn flash
Kan hate e nuk kan fakt
Big benz une luj tash
Hala nxhiro mjeti
Sfol shum se po fol hekri
Ti kush apo kush je ti
Vijn ndo per me tsjell mbeti
Busy man i mbushi cantat
Mbyti lagjen me hashash
Hood i njejt
O si nMahattan
G-t jan me mask dhe me kallash
Rrugve na na thirrin brother
Bolet tona jan me grad
Skeni prit ju
Pidha nona
Fjalet un i gjuj
Si top

Ata zdojn me u shty
Une saher vi spo mpresin
Jam me shokt e mi
Une dal prej shpis me kekrin
Kta po thojn qe jan G
Amo kurr skan shit vec lefin
Une jam perdit tu
Bo tregti per shtetin
Nuk o tu ma ni se
Ata e din nuk o mir
Kur ma prishin qejfin

Ata zdojn me u shty
Une saher vi spo mpresin
Jam me shokt e mi
Une dal prej shpis me kekrin
Kta po thojn qe jan G
Amo kurr skan shit vec lefin
Une jam perdit tu
Bo tregti per shtetin
Nuk o tu ma ni se
Ata e din nuk o mir
Kur ma prishin qejfin


Ky tekst u dërgua nga Klajdi KuliçiKeni
Featuring: Mapno
Publikimi: 17/02/2021
Video Produksioni: EGO Films
Mix/Master: Radical Records


Keni - Ata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata".
3. Video është e këngës "Ata", por nuk këndohet nga Keni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keni:


Komente 0