Kenna
Kenna

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Ditëlindja:
  • 7 Korrik
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Kenna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Korrik 2020, Kenna publikon videoklipin "Plasja". Teksti i këngës u shkrua nga Kenna. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Čekic. Më datë 26 Dhjetor 2020, Kenna publikon videoklipin "Djalli". Teksti i këngës u shkrua nga Kenna. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 28 Shkurt 2021, Kenna publikon videoklipin "Shota". Teksti i këngës u shkrua nga Kenna. Video...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0