Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16
  • Emri i Vërtetë:
  • Kennz Rushiti
  • Vendlindja:
  • Mitrovica 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kennz është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rap-artisti i ri Kennz Rushiti ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor. “Mos ja fut” titullohet kënga e tij e re e zhanrit hip-hop, e cila është punuar nga Arian Demaj. Vargjet e tekstit i ka shkruar vet rap-artisti, duke artikuluar kështu një tekst revolte për një ngjarje që ndodh në ditët e sotme. Ky nuk do të jetë projekti i tij i vetëm muzikor, pasi Kennz pritet që në vazhdim të publikojë edhe këngë të tjera. Më datë 12 Pri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kennz, Kennz Rushiti

Komente 0