Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kennz & Skerdi - Merzia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Skerdi:]
...
...
Shume kam pi se m’ byti merzia
Shi ca mbone ti
Tu pi bar edhe vija ja ja ja
Shume kam pi
Per mos me i pa lotet e mia
Ti mke shti
Me i bo ton kto tkqija ja ja
...
...

[Kennz:]
...
...
T'kom dasht ma shum se Luizi Kiaren
...
...Nuk kemi video për këtë këngë.


Kennz & Skerdi
Publikimi: 25/01/2023


Kennz & Skerdi - Merzia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merzia".
3. Video është e këngës "Merzia", por nuk këndohet nga Kennz & Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kennz:


Komente 0