TEKSTESHQIP

Kentina Shehaj
Parajsa Mekatareve
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Parajsa Mekatareve" kënduar nga Kentina Shehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor u përcoll tek fansat i realizuar mjaft këndshëm me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 26 Shkurt 2016. Komponues i muzikës dhe orkestrues i këngës është Genti Lako.