TEKSTESHQIP

Kentina Shehaj
Tymi Im
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tymi Im" kënduar nga Kentina Shehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Genti Lako.