TEKSTESHQIP

Kentina Shehaj
Jeten Ta Kisha Fale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeten Ta Kisha Fale" kënduar nga Kentina Shehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që projekti muzikor është bërë i disponueshëm në ekranet tona i kompletuar me vlera artistike me një klip muzikor, produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e BUG Production. Videoklipi u publikua me datë 21 Prill 2021. Për produksionin audio ka punuar në studio Besnik Zikolli.