Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këpurdhat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Këpurdhat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Kepurdhat jane grup i ri nga Tetova qe luajne “Indie Rock” te cilet morren pjese ne festivalin “Rock per Rock” qe u mbajt ne vitin 2014. Më datë 17 Qershor 2014, Këpurdhat publikojnë videoklipin "Pse?". Më datë 10 Tetor 2015, Këpurdhat publikojnë videoklipin "Delja". Me pas moren pjese ne konursin Converse Rubber Trucks ne te cilen mernin pjese artiste nga (Maqedonia, Mali I Zi, Kroacia, Bosnja dhe Serbia) faleminderim ndaj votuesve glob...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Komente

1 🔥Fajtu (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Avi Enigma

XXL Band

Shook

Djemt E Drinit

Udha E Shkembit

Ngroba

Qelbanix

Votra

Asgje Sikur Dielli

Grifshat

Tags: Kepurdhat, Këpurdhat, Kerpurdhat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet