A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kevin Çika

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Kukës 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kevin Çika is a writer. Kevin Çika ka lindur dhe jeton në qytetin e vogël të Kukësit. Ai ka studiuar në shkollen 9 vjeçare "Avni Rustemi" dhe aktualisht studion në shkollën e mesme "Havzi Nela". Pasioni i tij per letersine ka lindur qe ne moshen 10 vjeçare,teksa niste të bënte hartimet e para.Këtë talent ai e ka trashëguar nga mamaja dhe daja i tij.Dhe në vitet që vijuan,pasioni i tij sa vinte e rritej.Letërsia për Kevinin është "ushqim i shpirtit".Duke shkruar,ai arrin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Roelio Pane

Denis Toçilla

Kristi Bakiasi

Serael

Qëndrim Dani

Premton Kryeziu

Rinor Murati

Leonard Shala

Xhemajl Rudi

Endi Dresha Nga Peja


Tags: Kevin Çika, Kevin Cika

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019