Tema: Poezi Për Atdheun


Deti

Në detin e kaltër,
anija po lundron.
Në qiellin e kaltër,
shqiponja po fluturon.

Gjithçka po më pëlqen,
në këtë kaltërim,
deti,shqiponja dhe atdheu im.

- Poezi nga Kevin Çika{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0