A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Monolog

Më merrni
më vrisni
në humbëtirë më çoni
më groposni
më varrosni
por e lirë unë jam
varrin ruani
se do mbij
mbi fytyrë të dheut
do jem
porsi lule e njomë shprese

- poem written by Kevin Çika


- Submitted by Kevincika -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019