Kg Man
Kg Man

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Gruemira Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Prill 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi

Biografia

BIOGRAFIA: Kg Man është një këngëtar. Kg Man eshte nga Gruemira, por jeton ne Shkoder bashke me familjen e tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1