Më mbaj mend (për 1 muaj)

KGB

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: KGB është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. I kanë hyrë fuqishëm tregut muzikor dhe nuk e kanë në plan të ndalen derisa muzika e tyre të depërtojë në çdo cep shqipfolës. Janë këta djemtë e grupit KGB të cilët vijnë nga Ulqini, ndërsa krijimtarinë e tyre e kanë të kthyer kah tregu kosovar. E ndonëse në prag të sezonit ku të gjithë artistët janë të fokusuar kah risitë, edhe KGB po punon në këtë drejtim. Shkëlqim Ravja i njohur me nofkën ‘X’, Genc Hollaj e Bahri Basha janë ata që e formojnë k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kgb, K.G.B, Shkëlqim Ravja, Genc Hollaj, Bahri Basha

Komente 0