Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  55
  • Emri i Vërtetë:
  • Kiad Veseli
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Kia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i tij Seid Veseli dhe eshte kantautor i njohur per promovimin e reperve të rinj. Kia filloi me MitroRecords me nje grup te madh e me pastaj erdhi ideja per ndryshim Felon Records Kia&Cufa (Isuf Sejdiu) dhe pas shume e shum evitesh Kia Felon i vetem duke mos e tradhtuar asnjeher Felon-in! Në Maj 2013, Kia merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Kjo Ngjarje". Më datë 3 Tetor 2013, Kia publikon videoklipin "Fellon O Fell". Në vit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

I2rejt

Ex Wolf

Krijel Flexy

Mistiku

Kauzza

Blake

Arbër Kurtaj

Narly

3 Treshi

Buta


Tags: Kia, Kiad Veseli

Kia në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë