Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1369
  • Emri i Vërtetë:
  • Sander Okseti
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Kiameti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkollën e mesme e kreu tek "Jordan Misja" Shkodër dhe nofkën "Kiameti" e mori nga shokët e tij që nënkupton "i dhunshëm". Sander Okseti hyri në muzikë kur publikoi këngen "Vrasja", në të cilën shpjegohej realiteti që po ndodh sot nëpër botë. Edhe pse kënga nuk u inqizua në studio dhe kualiteti i saj nuk ishte shumë i mirë, ajo u prit shumë mirë nga ndjeksit e Kiametit ngaqe kishin me shume se nje vit qe po e prisnin. Ai bëri bujë me kënget "B...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Enemy

Mary X

Lekssi

Montano

Shonak

Clevinjo

Flory

Alby

Redis

Ergi Zejnuni


Tags: Kiameti, Sander Okseti

Kiameti në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë