Kico
Kico

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kico është një autor këngësh dhe producent i njohur. Kico esht nje producent i muzikes shqiptare shume i njohur per artistet e showbizit shqiptar. Ai ka punuar nje kohe me bashkepuntorin e tij Torch dhe bashke kane bere shume hite. Kico qendron edhe eshte prape ne top form me Big deal records, nje fabrike hitesh shqiptare edhe hiteve te ballkanit, e themeluar nga vete Kico....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0