Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  526
 • Emri i Vërtetë:
 • Mërgim Kida
 • Vendlindja:
 • Gävle 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kidda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ka lindur në Gavle dhe është rritur në Malmö, talenti i ri i hip hopit quhet Mërgim Kida dhe në muzikë njihet thjesht si Kidda. Në disa intervista ai deklaroi se ai u rrit në një nga lagjet më të varfëra. Për të mos u shqetësuar me kriminalitetin e përditshëm, ai ishte shumë i interesuar në muzikë përveç boksit dhe futbollit. Që atëherë ka publikuar vazhdimisht këngë dhe video. Ai u bë i njohur me bashkëpunimin me S4MM të titulluar “Komedi” me mb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

31 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (38)

15
35
33
5
29
38
20
23
16
17
23
21
25
21
18
18
18
10
14
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

DurimKid

Vig Poppa

Çartani

Ex Wolf

Dabesst

Beni Xhemas

Dardan Osmanollaj

Anestezioni

Kino

Sacrifice

Tags: Kidda, Kida, Mergim Kida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet