A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kidda - Bye Bye


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  69

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/04/2018

2018-04-21T18:34:45

A mfoli mu,amfoli mu
Jaaa

Mos m fol per kerkon be
Ti e din qa don be
Ti e din qa

Mos m fol per kerkon be
Ti e din qa don be
Ti e din qa

Maje nmen, Kidda i vertet
Ja ja Maje nmen, dije ni sen
Nuk ka rival jo,nuk ka rival jo

Bye bye bye bye
Inati po ju vjen
Why why why why
Bye bye bye bye
(Swedish)

Un ato pe...
Hajde merre merre

Un ato pe...
Hajde merre merre

Klikimet i kom vet po
Edhe mi pas 0
Ma mir se mi ble kto
Kish kishe nuk ma nin jo
B*tha t'djeget kur m'sheh n'televizor

Kjo nuk o diss...kto jane fakte
Prej fitimeve
100 Perqind sa merr ej
...nuk shoh dot si don doren?!

Bye bye bye bye
Inati po ju vjen
Why why why why
Bye bye bye bye
(Swedish)...

Un ato pe...
Hajde merre merre

Un ato pe...
Hejde merre merre

Prrrrrraahhh

Whao whao

You might see my
Cuz I'm flyin' oh
(Pom pom ej)
Grupin e kom hight
Why you mad tho
Tøw squad maje n'mend ho
Jaaa

Whao whao
You' might see me
Cuz I'm flyin' oh
(I'm flyin' oh)
Grupin e kom hight
Why you mad tho
Tøw squad maje n'mend ho
Whoa whoa
whoa whoa

GAME OVER

Mos m'fol per ker per ker per ker per ker
Per ker per kerkon be
Mos m'fol per ker per ker per ker per ker
Per ker per kerkom be
Kish kishe nuk ma nin jo
Kish kishe nuk ma nin jo
Whoa whoa

...


Lyrics submited by Heidie-Cards (1)

U krijua nga Kidda.fanpage 2018-10-16 02:14:41
Maje n'men, Kidda i vërtetë
Ja ja maje n'men, dije ni sen
Nuk ka rival jo, nuk ka rival

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019