A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kidda - Mega


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2018

2018-12-28T19:30:42

I kam pas punt shume keq
Nana se ka dit nah nah
Nuk e kan dit sa kam hek
Une per jve i bona giitha
Po tash e kan marr vesh
Krejt kto lot ga kam derdh ja ja
Tash ju ndimoj deri sa tvdes
Nashta sjom ngat por zemra te ju mbete

Ref:
I said venga, venga, venga, venga, venga, venga, ye
Na jena mega, mega, mega, mega, mega, mega, ye
I said venga, venga, venga, venga, venga, venga, ye
Na jena mega, mega, mega, mega, ya, ye
Mega jena yeah
Mega mega mega mega
Mega mega mega mega jem

Falenderoj zotit cdo dit
Per qka mka dhan yea
Pa ty nuk ish shku hiq
Familjes, bashk me ghostin
Pa juve nuk isha king
Historia nuk mbaron
Rruga nuk asht aq kallaj
Edhe kur vdes kam me qen gjall
Kur njerzia me bojn play

Ref;
I said venga, venga, venga, venga, venga, venga, ye
Na jena mega, mega, mega, mega, mega, mega, ye
I said venga, venga, venga, venga, venga, venga, ye
Na jena mega, mega, mega, mega, ya, ye
Mega jena yeah
Mega mega mega mega
Mega mega mega mega jem

Ishallah te kam bo krenar mama
E di sa keni hek baba
Ishallah te kam bo krenar mama
E di sa keni hek baba
Po tash jom ngat ski nevoj ma gat
Ju puthi durt cdo nat ju kam borxh giithqka


Lyrics submited by TheOnlyUsejde-Cards (2)

U krijua nga Merisa❤️ 2019-05-27 19:17:41
Ishallah të kam bo krenar, mama
E di sa keni hek, baba
2019-03-04 08:14:39
Falenderoj zotin çdo dite
Per qka m'ka dhan
Pa ty nuk ish shku hiq
Familjes bashke me ghostin
Pa juve nuk isha king

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019