A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kidda - Jump On It


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/03/2019

2019-03-31T19:58:04

KIDDA - JOI
Baby Jump On It
Baby Jump On it, oh ye (2x)
Baby, don’t let it go
Mos em fol per pare se po dukesh slow
Baby, Grupi TØW
Sa her qe vim ju e dini qe bona show.

Verse 1:
Come here my bae bae bejbe yo
Don’t f*ck around ti lej lej lej lej yo
O baba ti nuk je jo jo jo
TØW Squad maje men a dikon jo jo
Hmm hmm hmm
Bring it back, now bring it back
My girl now bring it back
Hmm bring it back
You know we gettin we know here senior yee

Ref:
Baby Jump On It
Baby Jump On it, oh ye (2x)
Baby, don’t let it go
Mos em fol per pare se po dukesh slow
Baby, Grupi TØW
Sa her qe vim ju e dini qe bona show.

Verse 2:
Mama, Ka je ti(je ti), Ca bone(bone)
Pull pull upon your ways like a blacata
O baby, I love it
I dehur me shampanj zemer per cdo nat
Hmm, Me a real Badman
Me I tell the p*ssy them again, 1 minut prit ti
Mos em mashtro se ta boj ni hile
You know we gettin we know here senior yee

Ref:
Baby Jump On It
Baby Jump On it, oh ye (2x)
Baby, don’t let it go
Mos em fol per pare se po dukesh slow
Baby, Grupi TØW
Sa her qe vim ju e dini qe bona show.

TØW squad let it go ye
KIDDA, aha
Now bring it, ya bring it back
Oh, ye now bring it back


Lyrics submited by THEONLYKIDDA(USEJD)



e-Cards (1)

U krijua nga Fjori 2019-04-29 12:47:20
Baby, Jump On It
Baby, Jump On It
Baby, Don't Let It Go

Add an e-Card

STORY






Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019