Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kidda & Aribeatz - Barreti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Barreti".
3. Video është e këngës "Barreti", por nuk këndohet nga Kidda & Aribeatz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kidda & Aribeatz - Barreti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/11/2019

2019-11-22T12:32:24+00:00A-A-AriBeatz
Kallxom bre flaka ku meti
E more po ku e le ti
Dashnia jon ska pas ending
Ku meti Hana, Hana

Krejt kam besu se nuk mle ti
Prap mu mthot jom i keqi
Prandaj e Ta Ta Ta Ta
Prandaj e nxjerri Barreti

Zemer nuk kom ma ndjenja
Vendi ftoft e kot un jom
O mami nuk ki shance
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Gyal e vuna barreti

Zemra ftoft nuk kalon ti i zi (mama)
Zemra ftoft jeten ta bon errsir,krejt nivele
O nono nuk ka falje
Me mpre nbes vec a kallesh
O nono nuk ka falje

Zemer nuk kom ma ndjenja
Vendi ftoft e kot un jom
O mami nuk ki shance
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Prandaj e nxjerri barreti

You got me well well well well
Krejt bota le le le le
O mami je je je je
Gyal e vuna barreti


Ky tekst u dërgua nga Usejd_Tow
Më Shumë Këngë Nga Kidda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet