Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda - Freestyle 2020 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I feel like everybody watchin
I feel like everybody talkin
I feel like ma dun imazhin
ca kom un kta sun i kapin
cuz I never licked a f**kin ass b*tch
krejt qa kom bo i bona vet b*tch
mos u habit se nuk tnjoh hiq
mos u afro se han thik snitch

si Kidda dojn mu bo ato
un i bona vet ti jo
smunesh me ne ti bro
Bone dissin veq vazhdo

se jena na cuna me koka
pak marijuana shume lodra
pussyo kena metoda
per me ta nal ty ajrosa

menut se nuk di me bo tekst
po hitet i bona pa tekst
your girl lovin the way i flex
cus she know I got what it takes
shum mir e din kur vi me banden ti fiki dritat
like Drake said u getting bodied by singing Kidda


Ky tekst u dërgua nga #TØWSQUAD


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kidda
Publikimi: 04/05/2020


Kidda - Freestyle 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle 2020".
3. Video është e këngës "Freestyle 2020", por nuk këndohet nga Kidda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kidda:


Komente 0