Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda - Amelia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zemra duket bukur kur ajo vesh te kuqa
Menen e madhe po prap per toke doket kjo
Nuk ja nin ksaj hiq per kerkon gjitha e ka
po pa e marr jo nuk e la

Amelia, eja eja zemer
Amelia, luje luje zemer
Amelia, eja eja zemer
Amelia, ah ah Amelia

Hey little mama, si e pate emrin?
Sa-sa e bukur je pse po ma le pending?
Hey little mama, hajde ti ka vendi
I give you watchu want Gucci, Louie, Fendi

Ti fali tonat ty, sa kam une ki dhe ti mami x2

Zemra duket bukur kur ajo vesh te kuqa
Menen e madhe po prap per toke doket kjo
Nuk ja nin ksaj hiq per kerkon gjitha e ka
po pa e marr jo nuk e la

Amelia, eja eja zemer
Amelia, luje luje zemer
Amelia, eja eja zemer
Amelia, ah ah Amelia

Nuk ki faj ti nuk ki faj ti nuk ki
Si mu kon prej tjeter bote je ti yeah
Qe ku um ke ke ke
Besoj sum le le le
Ktu hajde qe qe qe (Ya)

Zemer ama doren eja ti
Gjith kan me na pas kta zili
Zemer ama doren eja ti

Zemra duket bukur kur ajo vesh te kuqa
Menen e madhe po prap per toke doket kjo
Nuk ja nin ksaj hiq per kerkon gjitha e ka
po pa e marr jo nuk e la

Amelia, eja eja zemer
Amelia, luje luje zemer
Amelia, eja eja zemer
Amelia, ah ah Amelia
Kidda
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/07/2022
Teksti: Kidda
Video Produksioni: Cinegr8
Produced By Dutchy
Directed: Valon Aziri
Master: Marconi Music
Mix: KiddaKidda - Amelia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amelia".
3. Video është e këngës "Amelia", por nuk këndohet nga Kidda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kidda:


Komente 0