A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Murder


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  178

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2014

2014-01-11T19:00:01

Lyrics:

Uki Latifi

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss
I'm a murder
what you know about me
i'm a murder love
and you know about me
i'm a murder murder love
i'm a murder murder x2

i heard every word u saaiid
me is who u wanna play
i can smell all t
he lies that u tell
what u do doesn't matter anyway

it's getting harder every day
zero attention that i pay
yeah imma kill
yo every single plan
not with me boy u
gotta understand that

REF:
I'm a Murder
what you know about me
i'm a murder love and
you know about me
i'm a murder murder love i
'm a murder murder

is this all u are about
the real u is comin' out
ill never be someone
u can control
u got it wrong
when u thought
u got it all

is ,gettin harder every day
zero attention that i pay
yeah imma kill yo e
very single plan
not with me ,
what u gotta understand that

REF:
I'm a Murder
what you know about me
i'm a murder love and
you know about me
i'm a murder murder love i
'm a murder murder


Lyrics submited by KidD'Ae-Cards (1)

2018-06-02 20:43:51
it's getting harder every day
zero attention that i pay
yeah imma kill
yo every single plan
not with me boy u
gotta understand that

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019