A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uki Latifi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  60
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Uki Latifi is a popular singer and songwriter of Pop & R&B music. Soulkid, emri i vërtetë i të cilit është Uki Latifi, ka nënshkruar me një nga kompanitë e industrisë së muzikës shqiptare, Elephant. Soulkid konsiderohet si e ardhmja e muzikës RnB në Kosovë, për shkak të talentit të tij të pakontestueshëm në këndim dhe po ashtu edhe në kompozim të këngëve. Ai është një prej artistëve të rinj që po kërkon depërtimin në skenën muzikore shqiptare dhe këtë sigurisht se ai është duke e bërë më së miri. Në Qershor ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Stanaj

Seven Saraqi

Anxhelo Koci

Granit Ahmeti

Ram Kukaj

Dukati

Kauzza

Fajt

Zeid

Ex Wolf


Tags: Uki Latifi, Uk Latifi, Prygo, Soulkid

Uki Latifi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019