A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Bileten


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  805

Fans' Comments

3 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T18:00:10

Lyrics:

Fuego

Lyrics:

Kida

Lyrics:

Zzap

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss

Video Production:

Filmnation


S'ke lon ven mo n'zemrën tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
E hupe çdo sen

[2x]
Krejt i lash
Ma hupe kohën që ta dhash
S'besoj që ki me kon i knaqt
Ça ke pas se ki mo tash
Se ki mo tash

Une ty ta thash t'vërtetën
Edhe pse ti nuk e ke bo
Nuk e ke bo t'njejtën, ti me mu
Ti përballu me t'vërtetën
Edhe pse ti ke menu që
M'zavendson me tjetrën, s'ki me mujt
Tash unë ta kom ble biletën
E ke rrejt vetveten, asnihere mu
M'ke bo me fol me veten
Ça ke bo o tepër
Ti munësh me shku

[2x]
S'ke lon ven mo n'zemrën tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
E hupe çdo sen

S't'ka ecë ty plani
Rrenat e tua mu sum nalin
Kur ma nin zanin
E di që edhe fjalt ty t'dhamin

[2x]
Ke thon ty po t'du zemër ani ani
Pa ty s'muj me jetu zemër ani ani

Une ty ta thash t'vërtetën
Edhe pse ti nuk e ke bo
Nuk e ke bo t'njejtën, ti me mu
Ti përballu me t'vërtetën
Edhe pse ti ke menu që
M'zavendson me tjetrën, s'ki me mujt
Tash unë ta kom ble biletën
E ke rrejt vetveten, asnihere mu
M'ke bo me fol me veten
Ça ke bo o tepër
Ti munësh me shku

[2x]
Asnjo si unë s'ki me gjet
Sa let i prishe ti krejt
Asnjo si unë s'ki me gjet
Si unë s'ki me gjet
Si unë s'ki me gjet
Si une

[2x]
S'ke lon ven ma n'zemrën tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
E hupe çdo sen


Lyrics submited by Tumblr.kida   Tonnidas   deacahanie-Cards (14)

U krijua nga Labi❤Kida 2018-10-04 09:01:45
Ça ke pas
S'e ki mo tash
S'e ki mo tash
2018-07-31 08:50:48
Une ty ta thash t'vërtetën
Edhe pse ti nuk e ke bo
Nuk e ke bo t'njejtën, ti me mu
Ti përballu me t'vërtetën
2018-07-08 05:13:32
S'ke lon ven mo n'zemrën tem
Nuk ke lon ven
Nuk ke lon ven
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
E hupe çdo sen
U krijua nga Ela 2018-07-05 06:56:29
S'besoj që ki me kon i knaqt
Ça ke pas se ki mo tash
U krijua nga edona 2018-06-08 11:25:05
Me menime që m'kthen
E hupe çdo sen
2018-06-05 08:48:57
Tash unë ta kom ble biletën
2018-05-29 11:56:30
Krejt i lash
Ma hupe kohën që ta dhash
S'besoj që ki me kon i knaqt
Ça ki pas s'e ki mo tash
U krijua nga Romesa 2018-05-25 03:44:26
S't'ka ecë ty plani
Rrenat e tua mu sum nalin
Kur ma nin zanin
E di që edhe fjalt ty t'dhamin
U krijua nga Arfila Dosku 2018-05-23 15:52:00
Asnjo si une s'ki me gjet
Sa let i prishe ti krejt
Asnjo si une s'ki me gjet
Si une s'ki me gjet
Si une s'ki me get
Si une
2018-05-15 07:40:52
Tash unë ta kam ble biletën
E ke rrejtë vetveten
e asnjiherë mu.
M'ke bo me fol me veten
Ça ke bo o tepër
Ti munesh me shku
2018-05-14 01:40:39
Un e gjeta te 'verteten
Edhe pse ti
Nuk e ke bo
Nuk e ke bo t'njejten
Ti me mu
2018-05-13 13:23:06
Ti perballu met verteten
Edhe pse ti ke
menu qe um zevendson me tjetren
Ske me mujt
U krijua nga Anisa berisha 2018-05-13 09:00:08
Ke thon ty pot du
Zemer Ani Ani
Pa ty smuj me jetu
Zemer Ani Ani
U krijua nga Afërdita 2018-05-13 01:32:06
Asnjo si une ski me gjet
Senet i prishe ti krejt

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018