Kimmche
Kimmche

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kimmche është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Janar 2014, Kimmche publikon videoklipin "Bonu E Jemja". Më datë 31 Janar 2014, Kimmche publikon videoklipin "Ksaj Radhe". Më datë 18 Korrik 2016, Rimi publikon videoklipin "Me Shije", në bashkëpunim me Kimmche....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1