Më mbaj mend (për 1 muaj)

King Agoni

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: King Agoni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Korrik 2019, Agon publikon videoklipin "Aktiv". Më datë 27 Shtator 2019, Agon publikon videoklipin "Per Ty". Më datë 21 Dhjetor 2019, Agon publikon videoklipin "Weit Weg"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Uki

The Rose

A Link

J.B.

Last Daddy

Grande

Sllimi

Dashoni

P-Life

Bcrazy

Tags: King Agoni, Agon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet