King Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: King Records është një grup artistësh i njohur. Grupi KING RECORDS u formua qe nga viti 2000 në Ferizaj nga Xhevat Sojeva tash më i njohur si Da.kiLLa. Mirëpo duke pasur parasysh se grupi si grup duhej zgjeruar dhe duke marrë parasysh miqsinë afersinë me talentin pos tjerash dëshiren e flakt që kishin si të ri për bërë RAP në grup u bashkangjitën edhe Maksi Pim-v dhe 2-Rim në vitin 2003 ku filluam me një më të madhe duke përparuar në këtë drejtim, ku tash me posedojm edhe studion tone po me ke...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Glasses

Maad Linkz

Future Steps

Etno Classic

Machiato Band

Bam

Mak (Haki Misini)

Diadema

Rock Gjinis

Hithat


Tags: King Records

Krijo Një Kartolinë