Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kingston

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kingston është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Shkurt 2019, Kingston publikon videoklipin "Downtown", në bashkëpunim me Pashën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Sllimi

Natra

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Fida

Lil Erdi

Underground Mc

A Link

Bess (Familia Ideale)

Tags: Kingston


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet