Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Fetah Muqaku
BIOGRAFIA: Kino është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Shkurt 2018, Raperi i ri, Kino, ka sjellë projektin e tij më të ri muzikor me titull “STR”. Kënga është ritmike hip-hop, dhe është punuar nga vet Kino. “STR” është finalizuar edhe me klip, për të cilin janë kujdesur produksioni “Dezer Films”. Reperi e ka shkruar tekstin e këngës që është prodhuar nga DEZER Enterntainment. Ky projekt, duket të jetë një fillim i mbarë për rep artistin e ri të skenës. Në të ardhmen, Kino pritet të vijë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Dora

Sllimi

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

The Rose

J.B.


Tags: Kino, Fetah Muqaku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet