Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Kolazh (Feat. Bruno)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cuno more cuno
Gushen si pellumbo
Mos ma pi rakine
Se te bon zullumo

Bruno more Bruno
Gushen si pellumbo
Mos ma pi rakine
Se te bon zullumo

Moj unaza
Moj unaza rreth flori
2x
N'qaf nai more
N'qaf nai more Besmirin e ri
2x

Ode e vogël me gëlqere
Bije e tares bojë esmere
Ode e vogël me gëlqere
Bije e tares bojë esmere

Jarena jarene lala moj të ka xhan aman aman
Jarna jarene lala moj të ka xhan

Obubu si boka ky-e
S’paska pa dynjo me sy-e
Obubu si boka ky-e
S’paska pa dynjo me sy-e

Jarena jarene lala moj të ka xhan aman aman
Jarena jarene lala moj të ka xhan


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23


Nuk kemi video për këtë këngë.
Klajdi Haruni - Kolazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh".
3. Video është e këngës "Kolazh", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente 0