Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klajdi Musabelliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klajdi Musabelliu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2002, Klajdi Musabelliu ishte finalist në Ethet E Së Premtes 1. Në Janar 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me këngën "Flutura Ne Endrren Time". Në Nëntor 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Deluzion". Në Dhjetor 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Nje Shprese Per Jeten Time". Në Maj 2004, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Top Fest 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Ethet E Së Premtes

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareTalismani Pluhurosur (2004)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klejvis Saliaj

Xhevi

Luiz Ejlli

Dylan

Erjon Korini

Deklan

Stiv Boka

Alex Seitaj

Erjon Beci

Silver Metka

Tags: Klajdi Musabelliu, Klaidi Musabelliu, Klajdi Musabeliu, Klajdi Mustabelliu, Klajdi Musabelli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet