TEKSTESHQIP

Klajdi Musabelliu
Lucky, Me Fat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lucky, Me Fat" kënduar nga Klajdi Musabelliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Mars 2021, Klajdi Musabelliu publikon videoklipin "Lucky, Me Fat". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Klajdi Musabelliu. Me këtë këngë, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 21 në vitin 2021.