Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Klani Shqiptar - Heyy  (Feat. Dj Blunt & Turim)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/06/2010

2010-06-15T19:46:58+00:00

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Turim

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 4
Dj Blunt

Yeaahh This you Boy Dj Blunt we got a new Stylee Salut
Klani Shqiptar Salut I gets your Drinks Up Na Bina Pim Back

Klani Shqiptar

I gasirati eyy edhe let eme i matii po sum del afatii ekstrem prej takati kur vim club veti thojn hini reketi kur hin club begi thojn u qka na gjeti eyy une e vi sa her qe mPermen eyy emrin tem e ki ne gjdo ven sa her du hit e boj kon du une e rrzoj 100 % ma i forti repin se lshoj
Qyshtu jemi na bashk qka dojm bojm femnat po na dojn neve na veq krym pun shkojm
Qyshtu jemi na bashk qka dojm bojm femnat po na dojn neve na veq krym pun shkojm
Mos u tutni mos u ngutni mos na shtini nKurth tjeter ti dashurohesh Nmu une shtoj numer veper po thojn u prish koha koha su prish po u nreq mos pas pun me neve U Shit U Dreq

Refreni

Na vim na slimm na e kallim at bine Heyy Ooo pa vim kerset kur na vina nPrishtin Heyy Ooo Dridhet veni okey ka Tim knej anej heyy ooo Pra Klani shqiptar the blunt Dj heyy Ooo

Na Bina Pim Back

Klani Shqiptar

Na tre hej jemi mbretat e basit
prishtin knoj si midis las vegasit
bon drit sunny reflektor ne Katror qka bajm na ti e sheh 24 or Non Stop Jom Ntop sa i perket me Hip Hop nese sje nClick temin lirisht bonu gati Kup me Freestyle e grafika nder banesa u merzita ti kallzo per sene tjera se me hip hop une u rrita
e Bana Kull me Gur po rrugen se lash kurr boj hit qdo dit prap gengsta kultur me ni fjal ke pa ke ni per 3 musketar jemi dj blunt eyy dhe klani shqiptar qa u ba qe frym mir smerr dosti jem mos tu ka ba terr sosht fer nese une vi nterr vjen claba jem me mu karrieren ta merr

Refreni

Na vim na slimm na e kallim at bine Heyy Ooo pa vim kerset kur na vina nPrishtin Heyy Ooo Dridhet veni okey ka Tim knej anej heyy ooo Pra Klani
shqiptar the blunt Dj heyy Ooo

Na Bina Pim Back

Na vim na slimm na e kallim at bine Heyy Ooo pa vim kerset kur na vina nPrishtin Heyy Ooo Dridhet veni okey ka Tim knej anej heyy ooo Pra Klani shqiptar the blunt Dj heyy Ooo
Yeaahh

Na Bina Pim Back


Ky tekst u dërgua nga Betim Rrahmani
Më Shumë Këngë Nga Klani Shqiptar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet