Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Klara është një këngëtare e njohur. Në Maj 2008, Klara merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Te Pranoj Ashtu Si Jeta". Më datë 31 Mars 2013, Klara publikon videoklipin "Dasem Ne Mehalle". Më datë 31 Mars 2013, Klara publikon videoklipin "Dola Siper"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ana Goce

Sheribane Krasniqi

Arbnora Hashani

Floriana Kastrati

Luna

Sevime Mustafa

Nebahate Sertolli

Suzi

Anileda Rama

Reda

Tags: Klara


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet